Dostawa towaru
1. Zamówienia realizujemy na terenie Polski.
2. Zakupione produkty będą wysyłane do Klienta w terminie do 2 dni roboczych, licząc od dnia opłacenia przez Kupującego zamówienia. W dniu wysłania towaru do Kupującego przekazywana jest informacja na adres poczty elektronicznej potwierdzająca nadanie przesyłki przez Sprzedawcę.
3. W przypadku podania terminu dostawy w dniach roboczych należy rozumieć pod tym pojęciem wszystkie dni od poniedziałku do piątku włącznie, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. Sklep realizuje zamówienia w dni robocze w godzinach 8-16.
4. Dostawa Towarów odbywa się pod adres wskazany przez Kupującego w trakcie składania Zamówienia. W przypadku chęci zmiany adresu doręczenia konieczne jest wysłanie e-maila informującego o takiej zmianie lub poinformowanie o tym fakcie telefonicznie.
5. Sprzedający zastrzega sobie prawo do wydłużenia wysyłki do 14 dni w przypadku:
– braku towaru na magazynie
– przerwy w pracy (np. urlopu) o czym zostanie zamieszczona informacja na stronie

Ceny, koszty wysyłki
1. Obowiązują ceny oferowane w chwili złożenia zamówienia. Oferowane ceny są cenami końcowymi, to znaczy, że zawierają także podatek w aktualnie obowiązującej wysokości.
2. Koszty wysyłki pokrywane są przez Klienta zgodnie z wybraną przez niego opcją, zgodnie z cennikiem dostaw, chyba że sprzedawca odmiennie określi w Sklepie.
3. Kupujący ma do wyboru następujące metody dostawy produktów objętych zamówieniem:
a) dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej
b) dostawa za pośrednictwem paczkomatów
c) odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu

  •  Kurier Inpost 18zł
  • Kurier Inpost Pobranie 20zł
  • Paczkomat Inpost 12zł